Brožúra "Bývaj bezpečne"

Brožúra "Bývaj bezpečne" bola pripravená, aby našim zákazníkom predstavila funkcie zabezpečovacích systémov z našej ponuky. Chceme podotknúť, že v ponuke máme okrem tradičných zabezpečovacích systémov aj iné užitočné zariadenia, ktoré urobia váš dom bezpečný a inteligentný. Vďaka týmto zariadeniam sa môžete oslobodiť od niektorých každodenných činností dokonca aj vtedy, keď budete mimo domov.
Prezentáciu systémov zabezpečenia začneme od popisu základných elementov zabezpečovacieho systému systemów zabezpieczeń rozpoczniemy od omówienia – predstavíme ich základné vlastnosti a určenie. Chceme vám taktiež poukázať na široké možnosti ponúkané našími zariadeniami.
Spoznáte moderné riešenia, ktoré vás inšpirujú na vytvorenie systému prispôsobeného požiadavkám vašej rodiny. Predstavíme vám taktiež nákresy správneho rozmiestnenia zariadení v miestnostiach.
Dúfame, že naša broúra uľahčí upresniť požiadavky na zabezpečovací systém vášho domu, ktorý vám zaistí pokoj, pocit bezpečnosti a komfortu vás a vašich najbližších.

nameByvaj-bezpecne.pdf
25.02.2014 - 6.7 MB